Школа на Дачному (блог учителя Ольги Яркової)

вторник, 3 июля 2018 г.

2. Тема "Офіс". Робота з текстом.
    Прочитайте текст. Зверніть увагу на слова, які використовують у ділових відносинах.
                             Готуємося до співбесіди


 

2. Підготовка до співбесіди
    Ознайомтеся з напрямами діяльності й історією компанії, у якій ви хочете працювати (рік заснування, етапи розвитку, звіт про діяльність компанії за минулий рік), запам'ятайте інформацію про досягнення цієї установи. Тим самим під час співбесіди з роботодавцем ви зможете продемонструвати серйозність своїх намірів.
    Намітьте маршрут поїздки  на співбесіду, розрахуйте час на дорогу, додавши про запас ще півгодини (на випадок заторів на дорогах). Зрозуміло, що запізнення на співбесіду - це не найкраща самопрезентація. Наперед продумайте відповіді на можливі запитання роботодавця:
- Чому ви звільнилися (або збираєтеся звільнитися) з попередньої роботи?
- Чому ви хочете працювати саме в нашій установі?
- Яку користь ви зможете принести нашій компанії?
- Які ваші сильні й слабкі сторони як співробітника?
- Назвіть ваші найбільші досягнення як фахівця.
- Чи були у вас невдачі в професійній діяльності і які?
 
     Намагайтеся відповідати чесно, оскільки ваша нещирість може згодом вилізти боком. Якщо запитають, чому ви вирішили змінити роботу, у жодному не нарікайте на свого керівника чи товаришів по службі, краще назвати якусь банальну причину, наприклад: відсутність можливостей для професійного зростання, , затримки заробітної плати, віддаленість від дому, графік роботи та інше. 
    Під час співбесіди менше себе хваліть, краще будьте критичним до себе, це підвищить ваш авторитет в очах співрозмовника.
   І не забудьте про вбрання. Одяг повинен відповідати тій посаді, на яку ви претендуєте. Важливо, щоб у вас були чисті нігті й волосся, начищене взуття. Жодних господарських торб, авосьок і заяложених пакетів із продуктами у ваших руках не повинно бути!
                             

Комментариев нет:

Отправить комментарий